Projekt Skalice Village

Rodinné domy ve Skalici

V roce 2017 se poprvé zrodila první myšlenka rodinných domů ve Skalici u Frýdku-Místku. Místo, které se dá označit jako brána do Beskyd. Projekt Skalice Village je plánovaný jako prostor pro všechny, kteří hledají moderní, dostupné bydlení v přírodě, ale přitom s rychlým přístupem do měst jako Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Ostrava. Pokud hledáte bydlení v pasivní a energeticky/ekologicky šetrné stavbě, která splňuje všechny parametry chytré domácnosti, tak jste na správné adrese.

Rázovitý terén? Bez problémů

Mezi lety 2019 a 2020 jsme si nechali zpracovat architektonickou studii, zda se taková myšlenka dá skloubit s rázovitým a identickým rázem krajiny podhůří Beskyd. Dobrá zpráva je, že stavby lze zakomponovat do krajiny tak, ať ji neničí, nenarušuje, a přitom si zachovají moderní design. S tímto nadšením jsme vkročili do roku 2021, kdy začaly přípravy pro realizaci celého projektu. S architektonickými studiemi jsme oslovili klíčové lidi našeho realizačního týmu, kteří se pod návrh podepsali, vložili do něj svou důvěru a zkušenosti.

Dokončení do roku 2022

Proto předpokládáme, že první majitele přivítáme v jejich novém domově v průběhu roku 2022. Líbí se vám, co vytváříme a hledáte přesně takové bydlení? Pokud ano, tak zůstaňme v kontaktu. Zanechte nám e-mail a my vás budeme informovat o posledních novinkách.